دکوراسیون منزل سلین دیون
دکوراسیون منزل سلین دیون

سلین دیون، خوانندۀ مشهور کانادایی است که به همراه همسر و سه فرزند پسرش در خانه‌ای پارک مانند و منحصر به فرد خود زندگی می کند (همسر او به تازگی فوت شده است).

خانۀ باشکوه سلین دیون که به خاطر وجود آب‌های وسیع و استخرهای بزرگ اطراف آن مانند اسکله‌ای بر روی آب می‌باشد در جزیره‌ای واقع در فلوریدای آمریکا واقع است. یکی از چالش‌های بزرگ این خانۀ ۲۰ میلیون دلاری تأمین آب مورد نیاز استخرهای مورد نیاز این خانه است.
برای رفع این مشکل ۶ چاه آب برای انتقال ۱۸ میلیون لیتر آب مورد نیاز در لوله‌ها و بعد از آن به درون گودال‌های آب حفر شده است. در محوطۀ بیرونی آن ۳ استخر، خانۀ درختی، پل‌های عبوری و فضای استراحت و نشیمن وجود دارد. 

رنگ قالب استفاده شده در دکوراسیون داخلی این خانه سفید و مشکی بوده و نکته ی جالب توجه در طراحی داخلی این خانه تفکیک فضاها به گونه ای است که در نگاه اول حدس نمی زنید که فضای داخلی خانه دارای متراژی ۱۰۰۰ متری است. کف سازی بیشتر قسمت ها پارکت با رنگ روشن است، سقف در بعضی بخش ها با صفحات چوبی سفید رنگ پوشانده شده است و بیشتر مبلمان به کار رفته در خانه، کاربردی و دارای طراحی ای ساده می باشند.

 

 

 

 

 

 

 

captcha