شما خوشبخت تر از آنی هستید که فکر می کنید

«موفقیت یعنی رفتن از شکستی به سوی شکست دیگر بدون از دست دادن شور و اشتیاق». حتی با وجود اینکه احساس می کنید شکست خورده اید، حقیقتا این طور نیست.

تشویق تا 9سالگی معجزه می‌کند

هرچه کودک کم سن و سال‌تر باشد به روش‌های رفتاری مثل تشویق بهتر جواب می‌دهند.

دکوراسیون خانه‌ای باب میل آقایان

برای اینکه این آسودگی را به خانه‌ بیاوریم دکور کردن خانه را هم زنانه و هم مردانه در نظر بگیریم تا هم خانم خانه احساس راحتی کند و هم مرد زندگی گوشه‌ای دنج یا فضایی با چیدمان دلخواهش داشته باشد.

این قوانین را در دکوراسیون داخلی زیرپا بگذارید

به خیال خیلی از ما طراحان داخلی آدم‌هایی هستند که یاد گرفته‌اند خیلی بهتر از ما وسایل خانه را با هم متناسب و هماهنگ بچینند.

14 اشتباه وحشتناک در مد

در این قسمت می‌خواهیم کارهایی را به شما آموزش دهیم که باید از انجام دادن آنها خودداری کنید، همچنین راه اجتناب از آنها را نیز به شما یاد می‌دهیم.

اصول خوش تیپ بودن را یاد بگیرید

خوش تیپی و خوش پوش بودن کار چندان سختی نیست. شما فقط کافی است بدانید که چگونه باید مطابق با فرم بدن تان لباس بپوشید. اگر شما پاق هستید یا لاغر، قد بلند هستید یا قد کوتاه با ترفندهای ساده زیر می‌توانید یک فرد خوش تیپ و باکلاس شوید.

راه های رسیدن به آرامش برای زنان پرمشغله

یاد بگیرید زمان‌تان را به درستی مدیریت کنید؛ به نحوی که بتوانید هم از عهده وظایف کاری‌تان برآیید و هم برای وقت گذراندن با فرزند و همسرتان زمان آزاد داشته باشید.

آراستگی پاسیو و حیاط خانه

حتی اگر فضای بیرونی خانه شما از حد متوسط کوچک‌تر است باز هم می‌توانید یک فضای به‌روز، خوشایند و جذاب بسازید که همه از بودن در آن و وقت گذراندن لذت ببرند.

مادر شاغل بودن خوب یا بد؟؟

یاد بگیرید زمان‌تان را به درستی مدیریت کنید؛ به نحوی که بتوانید هم از عهده وظایف کاری‌تان برآیید و هم برای وقت گذراندن با فرزند و همسرتان زمان آزاد داشته باشید.
سندرومی با علائم مشابه سکته قلبی

«قلب شکسته» می‌تواند باعث مرگ‌تان شود!

مرگ ناشی از دل‌ شکستگی پدیده‌ای بیشتر از یک افسانه‌ است اما این بیماری که نشانه‌هایی مشابه سکته قلبی دارد، در برخی موارد می‌تواند منجر به مرگ افراد شود.

چگونه لباس عشایر ایرانی تبدیل به مد روز مردم آلمان شد؟

جامعه اروپا و به خصوص آلمان در سال های گذشته و پس از موج مهاجرت آسیایی ها و آفریقایی ها به این کشور حسابی چندفرهنگی شده است.

تکنیک های بکارگیری رنگ طلایی در دکوراسیون منزل

در روزهایی که استفاده از رنگ طلایی برای دکوراسیون بسیار فراگیر شده، برای خلق چنین فضایی باید نکاتی را در نظر داشته باشید.

راهنمای انتخاب گلدان مناسب منزلتان

گل ها روح های جاری هر خانه اند، گل و گلدان که در خانه نباشد انگار خانه خانه نیست!