مدیریت مالی را از کودکی آموزش دهید؟

آموزش استفاده مناسب از پول تو جیبی به کودک باعث آشنایی او با مدیریت مالی در آینده خواهد شد.

هشت رمز تأثیرگذار زبان بدن در کسب و کار

تاکنون فکر کرده اید وضعیت بدن، حالات صورت و دیگر حرکتهای فیزیکی می تواند برروی شغل شما تأثیر بگذارد؟

کارمندان با استعداد فرار می کنند...

کارمندان با استعداد و باهوش، بازوان قدرتمند یک شرکت یا سازمان هستند. کارمندانی که با ایده‌های نو و سعی بسیار، برای پیشرفت سازمان تلاش می‌کنند.

به آسانی میلیونر شوید

واقعیت این است که همۀ ما می‌توانیم به هر اندازه که تصمیم بگیریم ثروتمند شویم. هیچ‌کدام از ما از ثروتمندی محروم نیست. همۀ حق و حقوق شما برای پولدار شدن به هر اندازه‌ای که باشد محفوظ است.

کارمندانی که احساس ریاست می کنند...

بسیاری از شرکت‌ها و کارآفرینان دوست دارند کارمندانشان طوری رفتار کنند که گویی آن کسب و کار متعلق به خودشان است. اما چندتای آنها برای توانمندسازی کارکنان خود با این نوع تفکر، قدمی عملی برمی‌دارند؟

چرا تابحال موفق نبوده‌ام!؟

اگر امروز در جایگاهی که قبلاً برای خود متصور بودید قرار ندارید، کمترین کاری که می‌توانید انجام دهید این است که ببینید علت این عدم موفقیت چیست.

اجازه ندهید ترس باعث کاهش فروش شما شود

بسیاری از موقعیت‌های فروش هم فروشنده و هم مشتری را در شرایط متقابلی قرار می‌دهد و باعث ترس می‌شود. در این مقاله چند استراتژی معرفی می‌کنیم تا هم از ترس مشتری هنگام خرید بکاهید و هم ترس احتمالی خودتان از عدم موفقیت در فروش را از بین ببرید.

روش‌های سرمایه گذاری افراد ثروتمند

شما هم می خواهید روش های پس انداز کردن افراد ثروتمند را بدانید؟ با خواندن این مقاله یاد می گیرید چگونه مانند افراد ثروتمند پس انداز کنید.

موفقیت مدیران با قلقلک انگیزه کارمندان

در بحث‌های مربوط به مدیریت موفق، عوامل انگیزشی به‌عنوان یکی از شاخص‌های اصلی و یکی از متغیرهای تاثیرگذار در استراتژی سازمانی و کسب موفقیت شغلی است. یکی از وظایف مهم مدیران در سازمان‌ها، شناسایی استعدادهای بالقوه کارکنان خود و فراهم کردن زمینه‌های رشد و شکوفایی آنان است که زمینه تحقق هدف مهم و اساسی ارتقای بهره‌وری را نیز فراهم می‌کند.

فرمول ثروتمند شدن!

پول برای ثروتمندان سخت کار می کند،اما فقرا،سخت برای پول کار می کنند. اگر می خواهید زندگی‌تان عوض شود. باید اول باورها و اندیشه هایتان را تغییر دهید.

هفت ایده برای راه اندازی کسب و کار با سرمایه کم

در اوضاع کنونی اقتصادی کشور، بسیاری از مردم به ویژه جوانان جویای کار که سرمایه های کمی دارند به دنبال راه اندازی کسب و کارهای مناسبی هستند.