سرکار خانم آزاده داننده ( کارآفرین موفق ایرانی )

پایگاه خبری ایرانیان موفق، گفتگویی با سرکار خانم آزاده داننده، مدیرعامل شرکت فن آوران اطلاعات بهاران به عنوان یک ایرانی موفق داشته است، متن گفتگو به این شرح است:

آقای بهنام ظهیری (کارشناس و محقق طب سنتی)

با مطالعه و گذر از تاریخ پزشکی و اساتید بنام، احاطه ی پزشکان ایرانی و علم طبابت‌شان، تا حدی بر جهان مشخص شده و امید است بزودی دروازه های علمی ایران زمین به روی طالبان علم در تمام جهان گشوده شود...

سرکار خانم پروانه کاظمی (کوهنورد موفق ایرانی)

آنجا که هیلاری در وصفش گفت : " کوهنوردی یک روش زندگی‌ست. روشی که در آن یک سیب بین همه اعضاء گروه تقسیم می‌شود. روشی که در آن قوی‌ترین عضو گروه به پای ضعیف‌ترین راه می‌رود. راهی که رقابت ندارد. که به رهروانش حقوق نمی‌دهند و ایشان را نیازی به سوت و کف مشوقان در قله نیست. ناجی بی منت یکدیگرند. گروه می‌سازند تا دل به سنگ بند کنند تا به ننگ بند نشود.

جناب آقای داوود فتحعلی بیگی ( هنرمند موفق ایرانی )

تئاتر یکی از هنرهای هفتگانه است و کسانی که درباره بوجود آمدن آن جستجو کرده‌اند می‌گویند سر چشمه‌اش از آیین‌هاست.

آقای سید احمد نبوی (مشاور مجمع تشخیص مصلحت نظام)

پایگاه خبری ایرانیان موفق گفتگویی با سید احمد نبوی، معاون سابق رئیس سازمان محیط زیست و مشاور دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام داشته است که متن گفتگو به این شرح است:

شهرام حقیقت دوست (هنرمند محبوب ایرانی)

برای یک کار هنری می‌بایست دریچه‌ی دریافت را آنقدر گسترده کنی که حتی از یک کودک در حال بازی هم برداشت کنی، یاد‌ بگیری و بیاموزی.

سرکار خانم عفت رئیسی (مادر زنبورداری ایران)

پایگاه ایرانیان موفق گفتگویی با عفت رئیسی کارآفرین برتر و مدیر عامل اتحادیه زنبوداری و مادر زنبورداری ایران داشت که متن این مصاحبه به شرح زیر است:

آقای دکتر علی پیرهانی (دومین فرد چند زبانه دنیا)

به گزارش پایگاه خبری ایرانیان موفق، علی پیرهانی، مدیر آکادمی زبان کودک و دومین فرد چند زبانه دنیا گفتگویی با خبرنگاران این پایگاه داشته است که متن این گفتگو به شرح زیر است:

جناب آقای علیرضا اصفهانی "کارآفرین موفق ایرانی"

پایگاه خبری ایرانیان موفق، گفتگویی با جناب آقای علیرضا اصفهانی، ریاست مجموعه تفریحی- ورزشی "حس خوب زندگی " به عنوان یک ایرانی موفق داشته است، متن گفتگو به این شرح است:

جناب آقای مسعود آب‌پرور(هنرمند موفق ایرانی )

مسعود آب‌پرور متولد دوم تیر ماه سال ۱۳۴۰ در تهران و دانش آموخته کارگردانی سینما، از دانشکده سینما و تئاتر است.
دکتر هادی سیاری

(رئیس مؤسسه آموزش عالی آزاد ماهان)

دکتر هادی سیاری، ریاست مؤسسه آموزش عالی آزاد ماهان و ریاست انجمن MBA ایران یک ایرانی موفق

آقای علیرضا شکوهی (فروشنده موفق بیمه عمر)

علیرضا شکوهی یکی از افراد موفق در زمینه فروشنده بیمه عمر و تنها ایرانی عضو انجمن ام . دی . آر . تی است که در این زمینه نیز کتابی تألیف نموده است .

جناب آقای فریدون قربانیان (کارآفرین موفق ایرانی )

آقای قربانیان مهمان پایگاه ایرانیان موفق هستند. با احساس خرسندی از حضور گرم ایشان، ماحصل این گفتگو را در زیر مشاهده می‌کنید.

آقای کریم خسرویان (رایزن فرهنگی قبرس در ایران)

پایگاه خبری ایرانیان موفق، گفتگویی با کریم خسرویان، رایزن فرهنگی و اقتصادی قبرس در ایران داشته ‌است، دکتر کریم خسرویان از فعالان اقتصادی ایرانی است که در سال‌های گذشته به عنوان کارآفرین برتر کشور برگزیده شده بود.

سرکار خانم مریم خاوازی "کارآفرین موفق ایرانی"

رضایت از خودم، رضایت از آنچه که بودم، هستم و خواهم بود. این تعریف من از موفقیت‌ است
سرکار خانم مریم طوسی

(قهرمان دو میدانی آسیا)

هیچ قهرمانی بدون داشتن یک هوش برتر، ممکن نیست به قهرمانی برسد ! یکی از این قهرمانان "مریم طوسی" ست.